Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Emma

Telefon numarası : +86-18899852927

Naber : +8618899852927

Free call

Dijital VS.

July 8, 2020

hakkında en son şirket haberleri Dijital VS.

Perakende ekran üzerinde çalışırken, bazı istemciler ekranda yazdırılan grafiklerde yeni olabilir.

Prototip parlak ve daha çekici görünüyor, üzerlerindeki renkleri istiyoruz!Üretimde renkler bana biraz karanlık görünüyor ...

Bu farkın nedeni nedir?

Nedenlerini bulmak için benimle gel, burada açıklamak için bazı referanslar veriyoruz:

 

hakkında en son şirket haberleri Dijital VS.  01) Bu farklılıklardan ilki sayfa boyutudur

 

Dijital baskı tipik olarak daha küçük sayfa boyutlarında çalışır - bazı makineler 29 ”e kadar çıkan tipik olarak 19” sayfalar.

Öte yandan ofset baskı, genellikle 29 ”ve 40” yapraklık baskılar yapar.

Boyuttaki bu artış bazen daha küçük sayfalarda mümkün olmayan bazı tür baskılara izin verir.Bazı örnekler posterler, büyük kapaklar gerektiren kitaplar ve bazı broşürler, ambalaj malzemeleri, plastikler, özel perakende satış noktası ekranları vb.

 

hakkında en son şirket haberleri Dijital VS.  02) Bu farklılıkların ikincisi renk temsilidir

 

Her baskı ekipmanı, renklerin bir sayfaya nasıl uygulandığı konusunda biraz farklı yorumlar ve kontroller sunar.Ofset baskı makineleri, dijital baskıdan daha üstün bazı renk kontrolleri sağlayabilir.Örneğin, Pantone renklerini (bir renk yönetim sistemi) yazdırmak, aslında Pantone mürekkebi kullandıkları için ofset baskı makinelerinde daha hassastır.Bu, genellikle renk tutarlılığının önemli miktarda paraya değer olduğu büyük şirket markaları için önemlidir.

 

Farkı görsel olarak bilmek için aşağıya bakın:

hakkında en son şirket haberleri Dijital VS.  2

hakkında en son şirket haberleri Dijital VS.  03) Bu farklılıkların üçüncüsü, dijital baskı makinelerinin hızlı geri dönüşlü projeler için önemli ölçüde daha ucuz olmasıdır

 

Dijital baskı, daha kısa kurulum süreleri nedeniyle daha kısa geri dönüş süreleri sunar.Dijital baskıyı iyi yapan dükkanlar, aynı gün ve ertesi gün yazdırmayı ofset baskıya göre çok daha verimli ve daha ucuz sunabilir.

Örneğin, bir projeyi minimum kurulum gerektiren çeşitli dijital baskı makinelerine atmak mantıklı olacaktır.Öte yandan, birden fazla ofset presine atmak, plakaları düzgün bir şekilde mürekkeplemek için birden fazla plaka ve zaman gerektirir.

hakkında en son şirket haberleri Dijital VS.  4

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

emma_duan@popdisplaypro.com
+8618899852927
+86-18899852927
(+86)-18899852927
+86-18899852927